NBA tęsiasi milijonų dalybos – įspūdinga sutartis buvusiam žalgiriečiui

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Isaiah Hartensteinas (Scanpix nuotr.)

NBA komandos aktyviai tęsia vasaros darbus. Isaiah Hartensteinas sustiprins vieną pajėgiausių ekipų vakaruose, Detroito „Pistons“ susitarė su Tobias Harrisu, o Filadelfijos „76ers“ vienam savo lyderių įteikė maksimalios vertės sutartį.

Buvęs žalgirietis, Kauno komandoje rungtyniavęs 2016-2017 metų sezone, Isiaiah Hartensteinas, kuris praėjusiame sezone įsitvirtino startiniame Niujorko „Knicks“ komandos penkete, karjerą tęs Oklahomos „Thunder“ gretose. Aukštaūgis sudarė 3 metų, 87 milijonų JAV dolerių sutartį.

Praėjusiame sezone rinkęs po 7,8 taško ir 8,3 atkovoto kamuolio, Hartensteinas įsitvirtino kaip elitinis gynybos specialistas. Jis buvo vienu iš trijų žaidėjų lygoje, blokavusių bent po 85 metimus ir perėmusių bent 85 kamuolius.

Niujorko komanda daugiausiai 26-erių aukštaūgiui galėjo pasiūlyti 4 metų, 72,5 milijonų vertės sutartį.

Blogiausia praėjusio sezono lygos komanda, Detroito „Pistons“ įteikė 2 metų, 52 milijonų sutartį Tobiasui Harrisui. Pastarasis nuo 2019 metų rungtyniavo Filadelfijos „76ers“ komandoje.

Praėjusiame sezone Harris rinko po 17,2 taško, 6,5 atkovoto kamuolio ir 3,1 rezultatyvaus perdavimo. Jis yra vienas iš 15-os lygos žaidėjų, per paskutinius 5 sezonus surinkęs bent 6 tūkst. taškų, 2 tūkst. atkovotų kamuolių ir 1 tūkst. rezultatyvių perdavimų.

„76ers“ ne tik nugvelbė George’ą, bet ir įteikė maksimalios vertės sutartį savo atakų organizatoriui Tyrese’ui Maxey. Į „Visų žvaigždžių“ rungtynes praėjusiame sezone išrinktas gynėjas per artimiausius 5 metus uždirbs 204 milijonus.

Filadelfijos komanda, savo gretose turinti ir Joelį Embiidą suformavo vieną įspūdingiausių „didžiųjų trejetų“ lygoje.

Pasidalinti