NBA – išmuštas dantis ir „Bucks“ kelialapis į atkrintamąsias

Giannis Antetokounmpo (Scanpix nuotr.)

Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“ komanda užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Milvokio ekipa 116:104 nugalėjo Finikso „Suns“ krepšininkus.

Rungtynių pabaigoje nuo varžovų atitrūkusi „Bucks“ tapo pirma komanda, šiame sezone iškovojusia 50 pergalių bei išsikovojusia vietą atkrintamosiose.

Kaip įprasta, pagrindiniu Milvokio komandos pergalės kalviu tapo Antetokounmpo, pelnęs 36 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.

Iš pastarųjų 23 rungtynių „Bucks“ laimėjo net 21. „Suns“ patyrė pirmą pralaimėjimą po trijų iš eilės laimėtų dvikovų.

Dar įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas tarp komandų buvo lygus – 97:97. Visgi tuomet tritaškį pataikė Patas Connaughtonas ir „Bucks“ pamažu pradėjo atitolinėti.

Rungtynes Milvokio ekipa užbaigė atkarpa 24:9.

Rungtynių metu užfiksuotas ir neįprastas epizodas. Trečiajame kėlinyje varžovo smūgį alkūne sugėręs Torrey Craigas pametė dantį, o jį radęs nunešė prie atsarginių suolo.