Monstriškai žaidžiantis Sabonis užfiksavo 20-ą sezono dvigubą dublį

Domantas Sabonis. Getty Images via AFP nuotr.

Domantas Sabonis surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį „Kings“ 122:113 patiesė Detroito „Pistons“ krepšininkus.

„Kings“ prie pergalės stipriai priartėjo po trečio kėlinio, kurį laimėjo 35:8. Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos „Pistons“ priartėjo 106:100, tačiau tuomet Harrisonas Barnesas smeigė tritaškį, apvogė Bojaną Bogdanovičių ir pelnė dar du lengvus taškus iš po krepšio.

Daugiau Detroito komanda grėsmės nekėlė.

Mike’o Browno pasirinktas starto penketas šiąnakt buvo nesulaikomas – nuo pirmų sekundžių rungtynes pradėjusi penkeriukė surinko 99 iš 122 komandos taškų. „Pistons“ startinis penketas įmetė tik 66 taškus.

Iš startinio penketo kone labiausiai vėl išsiskyrė Sabonis, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Tikslą pasiekė 9 iš 11 (82 proc.) lietuvio metimų.

26-erių centrui tai buvo jubiliejinis 20-asis dvigubas dublis šiame sezone. Pagal šį rodiklį jis yra absoliutus NBA lyderis. Dviem mažiau yra surinkę „Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius ir „Lakers“ lyderis Anthony Davisas.

Rezultatyvesnis už Sabonį buvo tik De’Aaronas Foxas, pelnęs 24 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. Keeganas Murray pridėjo dar 20 tšk.

Iš viso dviženklį taškų skaičių šios nakties rungtynėse surinko 7 žaidėjai, įskaitant ir visus 5 ant parketo mačą pradėjusius žaidėjus.

„Pistons“ gretose geriausiai žaidė Bogdanovičius, pelnęs 22 taškus. 15 tšk. ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo centras Jalenas Durenas.

Per 28 rungtynes 16 pergalių iškovojęs Sakramento klubas Vakarų konferencijoje užima 6 vietą, „Pistons“ su 8 pergalėmis ir 23 pralaimėjimais Rytuose yra priešpaskutiniai.