Gyvenk arba mirk: čempionus pažeminę „Timberwolves“ išplėšė lemiamą mačą

Anthony Edwardsas (Scanpix nuotr.)

Anthony Edwardso vedama Minesotos „Timberwolves“ komanda atsitiesė po trijų pralaimėjimų iš eilės ir Vakarų konferencijos pusfinalį perkėlė į lemiamą susitikimą.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Chriso Fincho auklėtiniai namuose net 115:70 pažemino Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Po šios „Timberwolves“ pergalės pusfinalio serijos rezultatas tapo lygus – 3-3. Lemiamas mačas bus žaidžiamas Denveryje naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 02:00 val. Lietuvos laiku.

Šioje serijoje „Nuggets“ po dviejų pralaimėjimų namuose atsilikinėjo 0-2, tačiau tuomet laimėjo visus tris kitus mačus.

Solidžią persvarą „Timberwolves“ šiąnakt susikrovė jau po pirmo kėlinio, kurį laimėjo 31:14. Nežymiu skirtumu Fincho komanda laimėjo ir antrą bei trečią kėlinius, o lemiamas smūgis „Nuggets“ buvo suduotas ketvirtojo pradžioje, kuomet Minesotos komanda spurtavo 28:3 ir į priekį išsiveržė 50 taškų skirtumu – 114:64.

Iki šiol nė viena NBA titulą ginanti komanda nebuvo pralaimėjusi atkrintamųjų rungtynių didesniu nei 36 taškų skirtumu.

„Timberwolves“ į priekį vėl vedęs Edwardsas surinko 27 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir išdalijo tiek pat rezultatyvių perdavimų. 19 taškų jis sumetė dar pirmoje mačo dalyje.

Jadenas McDanielsas pridėjo 21 tašką, po traumos sugrįžęs Mike’as Conley pridėjo 13 taškų. Rudy Gobertas, Karlas-Anthony Townsas ir Nazas Reidas kartu atkovojo 38 kamuolius, t. y. tik 5 mažiau už visą „Nuggets“ komandą.

Aukštaūgiai taip pat puikiai tvarkėsi su Nikola Jokičiumi, kuris šiąnakt buvo apribotas iki 22 taškų.

Aaronas Gordonas „Nuggets“ pridėjo 12 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Jamalas Murray su 10 taškų vėl buvo pritilęs.