„Monaco“ Eurolygos dvikovoje su „Žalgiriu“ versis be NBA čempiono

Eurolygos nuotr.

Akistatoje su Milano „Emporio Armani“ traumą patyręs Jordanas Loydas negalės padėti „Monaco“ ekipai Eurolygos akistatoje su Kauno „Žalgiriu“.

„Monaco“ ekipa antradienį pranešė, jog peties traumą patyręs Loydas negalės rungtyniauti maždaug tris savaites.

Po nosies operacijos neseniai atsigavęs 2019 metų NBA čempionas su „Raptors“ ekipa traumą patyrė pirmą pasirodymo aikštėje minutę akistatoje su „Emporio Armani“.

Šį sezoną Eurolygoje Loydas vidutiniškai rungtyniauja 24 minutes, per kurias pelno 11,9 taško, atkovoja 2,6 kamuolio ir išdalija 2,7 rezultatyvaus perdavimo.

Loydo atstovaujama „Monaco“, kurioje taip pat žaidžia Donatas Motiejūnas, Eurolygoje su 10 pergalių ir 5 pralaimėjimais dalijasi 1-5 vietas. Jos ir „Žalgirio“ akistata prasidės ketvirtadienį 22:00 Lietuvos laiku.