Mirotičius grįžo galingai, o „Barca“ išsikapstė Berlyne

Nikola Mirotičius ir Šarūnas Jasikevičius (AFP-SCANPIX nuotr.)

Nervingą pergalę Eurolygoje pasiekė „Barcelona“ (8-3), į kurios gretas sugrįžo Nikola Mirotičius.

Katalonai išvykoje 88:86 palaužė Berlyno ALBA (3-8), kuriai tai buvo aštuntas pralaimėjimas Eurolygoje iš eilės.

Sunkią traumą išsigydęs Mirotičius per 21 minutę surinko 19 taškų (2/3 dvit., 4/5 trit., 3/3 baudų), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 29 naudingumo balus.

Rokas Jokubaitis per 4 minutes pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit.), 1 atkovotu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu ir 2 naudingumo balais.

ALBA ekipai Johannesas Thiemannas per 24 minutes surinko 12 taškų (4/6 dvit., 4/5 baudų), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 22 naudingumo balus.

ALBA: Tamiras Blattas 20, Jaleenas Smithas 15, Johannesas Thiemannas 12, Maodo Lo 9, Christas Koumadje ir Luke’as Sikma po 8.
„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19, Nicolasas Laprovittola 16, Cory Higginsas 15, Tomašas Satoransky ir Mike’as Tobey po 11.