K. Slouko klasė: lemiamu metu palaužė „Real“

Kostas Sloukas (nuotr. Sandro Halank, Wikimedia Commons)

Dramatišką mūšį Madride laimėjo Eurolygoje neklumpantis Pirėjo „Olympiakos“ (3-0).

Georgio Bartzoko auklėtiniai 89:87 (20:21, 17:17, 26:24, 26:25) palaužė vietos „Real“ (1-2).

Prasidėjus paskutinei minutei Joelis Bolomboy pataikė baudą ir suteikė svečiams 2 taškų persvarą (85:83). Sergio Llullas stojo mesti baudų ir išlygino rezultatą, bet kitoje atakoje tuo pačiu atsakė Kostas Sloukas (87:85).

„Real“ dar sykį patraukė S. Llullas, bet rungtynių baigtį išsprendė K. Sloukas. Gynėjas prasiveržė po krepšiu, pagavo judesyje Walterį Tavaresą ir likus 3 sekundėms persvėrė rezultatą (89:87). Pratęsimą galėjęs išplėšti W. Tavareso dvitaškis tikslo nepasiekė.

Graikijos ekipą į pergalę vedė Saša Vezenkovas, kuris per 33 minutes surinko 23 taškus (8/9 dvit., 2/7 trit., 1/2 baudų), 12 atkovotų kamuolių ir 29 naudingumo balus.

W. Tavaresas per 26 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 17 naudingumo balų.

Po trijų turų Eurolygoje „Olympiakos“ yra viena iš keturių komandų, kurios dar nepatyrė pralaimėjimo. Tuo metu „Real“ startavo pergale, bet patyrė dvi nesėkmes iš eilės.

„Real“: Džananas Musa 17, Sergio Llullas ir Walteris Tavaresas po 14, Guerschonas Yabusele 13.
„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 23, Kostas Sloukas 14 (7 rez. perd.), Joelis Bolomboy 11.