Bronzinės serijos starte – panevėžiečių šturmą atlaikiusios „CBet“ pergalė

Glynnas Watsonas. LKL nuotr.

Milžinišką deficitą panaikinęs Panevėžio „Lietkabelis“ bronzinę LKL seriją pradėjo netikėta nesėkme namuose.

Nenado Čanako auklėtiniai pirmosiose serijos iki trijų pergalių rungtynėse 80:89 krito prieš Virginijaus Šeškaus vadovaujamą „CBet“.

Pralaimėjimą panevėžiečiai patyrė nepaisant to, jog panaikino 18 taškų deficitą, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 39:19.

„CBet“ tai buvo pirmoji pergalė prieš „Lietkabelį“ šiame sezone. Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Jonavoje.

Rungtynes įspūdingai pradėjo „Lietkabelio“ vedlys Gediminas Orelikas, per pirmąjį kėlinį pelnęs 15 taškų. Nepaisant to, panevėžiečiai antrą ketvirtį pasitiko turėdami 5 taškų deficitą, prie kurio labiausiai prisidėjo 10 klaidų.

Antrajame kėlinyje „CBet“ komandos pranašumas tik augo, o trečiajame jis netgi buvo pasiekęs 18 taškų – 43:61.

Lemiamas 10 minučių Šeškaus auklėtiniai pasitiko turėdami 11 taškų pranašumą – 62:73 -, tačiau jį įspūdingu spurtu 15:3 pradėjęs „Lietkabelis“ ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą – 77:76. Visgi tuomet „CBet“ po Glynno Watsono tritaškio patys šovė į priekį 9:2 ir persvaros jau nebepaleido.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Watsonas, pelnęs 22 taškus, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 21 naudingumo balą.

„Lietkabelį“ į priekį tempė Orelikas pelnęs, 19 taškų, tačiau tik 4 per paskutinius tris kėlinius.