Evansas ir Manekas aiškinosi, kuris yra Kauno lauko aikštelių karalius

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Brady Manekas ir Keenanas Evansas šį sezoną nekart draskė „Žalgirio“ arenos krepšio tinklelius. Prieš „Betsafe-LKL“ pusfinalio seriją žalgiriečiai nusprendė patikrinti ir Kauno miesto lauko krepšinio aikšteles, kuriose aiškinosi, kuris iš jų yra taiklesnis.

„Žalgirio“ žaidėjų laukė tritaškių metimų iššūkis trijose aikštelėse: šalia „Žalgirio“ arenos, šalia Krepšinio namų ir šalia Kauno technologijos universiteto. Dvikovos taisyklės buvo paprastos: prieš metimų seriją apšilę su krepšinio sirgaliais ir jiems padovanoję bilietų į pusfinalio rungtynes, žalgiriečiai dvejose pirmuose aikštelėse metė po 2 metimus iš trijų pozicijų. Paskutinėje aplankytoje aikštelėje, šalia universiteto, žalgiriečiai metė po 2 metimus iš 5 pozicijų.

„Aš esu šios aikštelės Karalius“, – po laimėtos vienos iš dvikovų užtikrintai į kamerą žiūrėdamas sakė Evansas.

„Nežinau, kas ten buvo, tikriausiai lojantys šunys sutrukdė“, – atkirto Manekas, žadėjęs atsigriebti kitoje iš aikštelių.

Žalgiriečių tritaškių dvikovą išpūtę akis stebėjo sirgaliai, negalėję patikėti, kad įprastinį vakarinį krepšinį aikštelėje savo vizitu paįvairino du iš vienų taikliausių Eurolygos tritaškių metikų.

Kas tapo Kauno lauko krepšinio aikštelių karaliumi, sužinosite pasižiūrėję smagų video.

zalgiris.lt informacija

Pasidalinti