Sekmadienio popietę Austrijoje vykusias „Formulės 1“ lenktynes laimėjo „Mercedes“ pilotas George’as Russellas, bendroje įskaitoje pakilęs į pirmą vietą.
Iš pirmos pozicijos startavęs Russellas tapo aštunto sezono GP nugalėtoju, o sezono lyderis, kitas „Mercedes“ lenktynininkas Kimi Antonelli taip pat pasiekė vietą ant podiumo.
Jis nuo komandos draugo atsiliko nepilnomis 2 sekundėmis bei finišavo trečias.
Tarp dabar jau dviejų sezono lyderių šiose lenktynėse įsitaisė antru finišavęs „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas (+1,611 sek.).
Įskaitinius taškus pasiekė ir jo komandos draugas Isackas Hadjaras, atvažiavęs šeštas.
Likusias vietas pirmajame aštuonete iškovojo dar dviejų komandų atstovai. Oscaras Piastri finišavo ketvirtas, o jo komandos draugas „McLaren“ gretose Lando Norrisas lenktynes baigė septintas.
Tuo tarpu, „Ferrari“ atstovai Lewisas Hamiltonas ir Charlesas LeClercas finišavo atitinkamai penktas ir aštuntas.
Šiame sezone lenktynes yra laimėję tik trys pilotai. Russellas triumfavo šiose ir pirmose lenktynėse, Antonelli greičiausias buvo net penkis sykius, o pergalę prieš dvi savaites Barselonoje pasiekė Hamiltonas, tapęs vieninteliu nugalėtoju ne iš „Mercedes“ komandos.