„Manchester City“ nelaimėjo ir leido nutolti „Liverpool“ su „Arsenal“

Erlingas Haalndas. Premierleague nuotr.

„Manchester City“ komanda namie nesugebėjo įveikti Londono „Chelsea“ komandos, o tuo pasinaudojusios „Arsenal“ ir „Liverpool“ komandos įsitvirtino Anglijos čempionato lyderių pozicijose.

„Man City“ namie su „Chelsea“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1. Itin dinamiškose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. Besibaigiant pirmam kėliniui įvarčiu pasižymėjo Raheemas Sterlingas.

Aikštės šeimininkus nuo pralaimėjimo išgelbėjo Rodri. Jis pasižymėjo 83 susitikimo minutę. Tai buvo 27 „Manchester City“ smūgis link vartų rungtynėse.

„Manchester City“ turi 53 taškus ir Anglijos čempionate užima trečią vietą. Pepo Guardiolos vadovaujama ekipa yra rungtynėmis sužaidusi mažiau nei „Liverpool“ ir „Arsenal“.

Įspūdingą formą demonstruojantis „Arsenal“ klubas išvykoje net 5:0 sutriuškino „Burnley“ ekipą.

Prieš tai Mikelio Artetos vadovaujamas „Arsenal“ išvykoje 6:0 sutriuškino „West Ham United“ futbolininkus.

„Arsenal“ Anglijos čempionate po 25 turų yra surinkęs 55 taškus, užima antrą vietą ir dviem taškais atsilieka nuo pirmoje žengiančio „Liverpool“.

Jurgeno Kloppo treniruojamas „Liverpool“ išvykoje 4:1 nugalėjo 14 vietoje žengiantį „Brentford“ klubą.

„Liverpool“ po šios pergalės „Manchester City“ komandą lenkia keturis taškais.