Mačiulio serija baigėsi: „Banga“ aplamdė „Kauno Žalgirį“

Kauno Žalgiris - Banga (zalgiris.lt nuotr.)

Davido Afonso vadovaujama Gargždų „Banga“ nutraukė „Kauno Žalgirio“ pergalių seriją.

Trečiadienį dešimtajame „TOPsport A lygos“ ture gargždiškiai Nerijaus Mačiulio auklėtinius sutvarkė 3:0.

Jau pati rungtynių pradžia „Kauno Žalgiriui“ susiklostė tragiškai. 2-ą minutę po Carloso Eduardo pakelto kampinio galva pasižymėjo Antonio Lara, o dar po 4 min., Valdo Paulausko baudos smūgio ir vartininko Igno Plūko klaidos „Bangos“ persvara padvigubėjo.

Nors aikštės šeimininkai aktyviai rezgė atakas ir mėgino vytis varžovus, „Banga“ ne tik apsigynė, bet ir įpusėjus antrajam kėliniui užbaigė visą intrigą. Po Cesinha pakelto kampinio 63-ią min. lemiamą smūgį „Kauno Žalgiriui“ sudavė Eduardo.

Iki šios dvikovos per du sezonus Nerijus Mačiulis „Kauno Žalgirio“ vyr. stratego poste buvo sužaidęs 9 mačus, laimėjęs 8 ir kartą sužaidęs lygiosiomis.

Taškus iš kauniečių „Banga“ atėmė ir pirmajame rate, kai komandų akistata baigėsi lygiosiomis 1:1.

Iki šio mačo „Kauno Žalgiris“ buvo iškovojęs 3 pergales iš eilės. Po šios pergalės „Banga“ turnyrinėje lentelėje kyla į 4 poziciją, iš jos į 5 vietą išstumdama įveiktą „Kauno Žalgirį“. Jeigu „Dainava“ nepateiks sensacijos ir neiškovos taškų prieš Vilniaus „Žalgirį“, ten dešimtąjį turą gargždiškiai ir užbaigs.