Lygioje vietoje dramą susikūręs „Lietkabelis“ triumfavo Vroclave

Gediminas Orelikas (kklietkabelis.lt nuotr.)

Nenado Čanako vadovaujama Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa Europos taurėje įsirašė ketvirtąją pergalę.

Trečiadienį panevėžiečiai aštuntajame Europos taurės etape 75:71 išvykoje nugalėjo Vroclavo „Slask“ krepšininkus.

„Lietkabeliui“ tai buvo ketvirtoji pergalė Europos taurėje, Lenkijos komanda iš aštuonerių žaistų rungtynių nelaimėjo nė vienerių.

Panevėžiečiai, Lenkijoje vertęsi be Pauliaus Valinsko, Aleno Hadžibegovičiaus ir Nikola Popovičiaus, šiuo metu išgyvena 6 iš eilės pergalių seriją visuose turnyruose.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Lietkabelis“ turėjo triuškinančią 20 taškų persvarą (70:50), tačiau tuomet pusšeštos minutės atkarpą pralaimėjo 21:5 ir likus minutei iki mačo pabaigos varžovams leido priartėti per 4 taškus – 75:71. Visgi šio deficito lenkai panaikinti nesugebėjo ir panevėžiečiai šventė pergalę.

Rungtynėse panevėžiečiai tritaškių išsimetė gerokai daugiau nei dvitaškių – 39 prieš 25. Iš toli Čanako auklėtiniai atakavo 39 proc. tikslumu – 15/39.

Iš viso mače „Lietkabelis“ padarė 15 klaidų, „Slask“ – 16.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Gediminas Orelikas, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 21 naudingumo balą. 14 taškų pridėjo Martynas Varnas, 13 – Donatas Sabeckis.

Naudingiausiai žaidė Vytenis Lipkevičius, surinkęs 8 taškus, 9 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, 4 perimtus kamuolius ir 23 naudingumo balus.

„Slask“ komandą į priekį vedė Jakubas Niziolas, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 22 naudingumo balus.