,,Panathinaikos” vadovas už liežuvio nelaikymą gavo griežtą verdiktą iš Graikijos lygos

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Dimitris Giannakopoulos (Scanpix nuotr.)

Atėnų ,,Panathinaikos” vadovas Dimitrios Giannakopoulos ir toliau nerimsta. Už įžeidžiančią kritiką Pirėjo ,,Olympiacos” klubui bei teisėjams socialiniuose tinkluose, vietinių pirmenybių vadovybė nusprendė griežtai nubausti Atėnų klubo vadovą.

Lygą priėmė verdiktą, kad Giannakopoulos negalės lankytis jokiose Graikijos arenose iš viso 3 mėnesius. Sprendimas buvo priimtas likus kelioms valandoms prieš ketvirtąsias finalo serijos rungtynes.

Dėl Atamano reakcijos po pirmųjų finalo rungtynių, Giannakopoulos turėjo susimokėti 30 000 eurų baudą, dar papildomi 50 000 eurų skirti už sirgalių rasistiškas skanduotes ir įžeidinėjimus Pirėjo komandos lyderiui Caananui.

ISaiah Caanan and kostas sloukas

,,Olympiacos” taip pat turės paploninti piniginę. Už incidentus trečiosiose serijos rungtynėse, raudonieji turės susimokėti – 10 tūkst. eurų nuobaudą. Walkupas ir Canaanas turės sumokėti atitinkamai 3 tūkst. eurų ir 5 tūkst. eurų baudas dėl incidento su Slouku.

Atėnų klubas prašė perkelti bausmę Giannakopoului, tačiau savininkas šansu nurimti ir pasitaisyti nepasinaudojo ir Graikijos lyga prašymą atmetė.

Graikijos lygos finale vakar ,,Panathinaikos” iškovojo pergalę prieš ,,Olympiacos” ir išplėšė lemiamas serijos rungtynes. Finalas žaidžiamas iki 3 pergalių ir kol kas rezultatas lygus 2–2.

Pasidalinti