Lukos magija: 30 taškų iki pertraukos, galingas trigubas dublis ir užtikrinta pergalė Portlande

Luka Dončičius (Scanpix nuotr.)

Luka Dončičius surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo Dalaso „Mavericks“ 131:120 nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ ekipą.

Slovėnas dar iki pertraukos surinko net 30 taškų, o trigubą dublį užfiksavo trečiame kėlinuke.

„Pirmoje pusėje jie manęs nedvigubino, tad tiesiog rinkau taškus. Po pertraukos jie pradėjo mane dvigubinti, o mes naudojomės tuo. Tai nuostabu, aš galiu pailsėti rungtynių metu, o vyrukai žaidžia 4 prieš 3. Aikštelė tapo atvira, o mes pelnėme daugybę taškų. Turėjome daug laisvų metimų – mėgstu kai mane dvigubina.“

Viso Dončičius surinko 40 taškų (11/16 dvit., 4/12 trit., 6/6 baud.), sugriebė 12 kamuolių, išdalino 10 perdavimų ir pasiekė aštuntą trigubą dublį su bent 40 taškų karjeroje. Tai ketvirtas geriausias pasiekimas lygos istorijos. Į penktą vietą nustumtas legendinis Wiltas Chamberlainas.

Luka įsirašė ir į Dalaso komandos metraščius – 10 rungtynių iš eilės jis meta bent po 30 taškų. To nėra pavykę pasiekti niekam komandos istorijoje.

Slovėnui geriausiai talkino Timas Hardaway – 25 taškai (5/15 trit.). Dante Exumas ir Derrickas Jonesas pridėjo po 18 taškų.

Portlando komandoje daugiausiai taškų pelnė Anfernee Simmonsas – 33, Jerami Grantas pridėjo 27 taškus.

Dalaso ekipa laimėjo tik vieną kėlinuką rungtynėse – 38:24 pergalingas antrasis ketvirtis užtikrino pergalę galutiniame rezultate.

Portlando komanda pataikė tik 7 tolimus metimus iš 32 (21,9 proc.)