Lietuvos teisėjų brigada Tautų lygoje tapo Haalando rekordo liudininke

Erlingas Haalandas (Scanpix nuotr.)

Manfredo Lukjančuko Lietuvos teisėjų brigada UEFA Tautų lygoje tapo Norvegijos futbolo žvaigždės Erlino Haalando rekordo liudininke.

Ketvirtadienio vakarą norvegai namuose 3:0 palaužė Slovėnijos futbolininkus.

Pirmasis įvarčių sąskaitą atidaręs „Manchester City“ puolėjas pasižymėjo dubliu, kuris jam leido tapti rezultatyviausiu visų laikų Norvegijos rinktinės futbolininku.

Iš viso nacionalinėje komandoje Haalandas per 36 mačus mušė net 34 įvarčius.

Kitą įvartį norvegams mušė Alexanderis Sorlothas, o Stale Solbakkeno auklėtiniai savo grupėje po trijų mačų su 7 taškais yra vienvaldžiai lyderiai.

Šias rungtynes prižiūrėjęs Lukjančukas antrajame kėlinyje dukart traukė geltonas korteles – 63-ią min. slovėnui Petarui Stojanovičiui, 88-ą min. – norvegui Patrickui Bergui.

Dramatišką ir istorinę pergalę ketvirtadienį prieš Anglijos rinktinę pasiekė graikai. 44 pozicijomis žemiau už anglus FIFA reitinge esantys Ivano Jovanovičiaus auklėtiniai pergalę 2:1 šventė po Vangelio Pavlidžio įvarčio 94-ą minutę.

Pirmą pralaimėjimą su laikinuoju strategu Lee Carsley patyrę britai antro kėlinio pradžioje dar ir prarado traumą patyrusį „Arsenal“ ekipos lyderį Bukayo Saka.