„Hacken“ treneris kratosi favoritų statuso: „Ar pamiršote, ką „Žalgiris“ padarė su „Malmo“?

Lukas Langvinis
Autorius Lukas Langvinis 3 min skaitymo trukmė
Peras Mathiasas Hogmo (Hacken Facebook nuotr.)

Į Lietuvą prisistačiusio „Hacken“ klubo vyriausiasis strategas Peras Mathiasas Hogmo kratėsi akistatos su Vilniaus „Žalgiriu“ favorito statuso primindamas praeito sezono įvykius.

„Hacken“ į Europos lygos atranką iškrito po pralaimėjimo Farerų Salų Klaksviko KI komandai. Po šio pralaimėjimo švedus stipriai tarkavo vietinė žiniasklaida, nusivylimo ketvirtadienį neslėpė ir pats Hogmo. Visgi strategas tikisi, jog panašus scenarijus su „Žalgiriu“ nepasikartos ir komandai pavyks užsitikrinti grupių etapą bent jau Konferencijų lygoje.

„Manau, kad „Žalgiris“ mums yra patogesnis varžovas, nors ir žaidė gana lygiai su „Galatasaray“, – artėjančias rungtynes analizavo strategas. – Dabar futbolas bus atviresnis, o mums tai labiau tinka.

Abejos rungtynės su Klaksviko KI buvo sunkios. Mūsų fanai galvojo, jog turėjome susitvarkyti su tokiu varžovu. Mes taip pat to tikėjomės, tačiau Klaksviko komanda yra labai stipri ir tai įrodė dar kartą antradienį prieš „Molde“ (2:1).“

– Po rungtynių sulaukėte daug kritikos, jog komanda nebuvo tinkamai pasiruošusi. Kaip į tai reaguojate?

– Mes tam tikrai buvome pasiruošę. Manau, kad „Žalgiris“ mums yra patogesnis varžovas, nors ir žaidė gana lygiai su „Galatasaray“. Dabar futbolas bus atviresnis, o mums tai labiau tinka.

– Kai kurie žaidėjai kalbėjo apie fiasko. Ar ir jūs taip vertinate pralaimėjimą Klaksviko komandai?

– Nežinau, ką sakė kiti. Mes viduje tikėjomės nugalėti Klaksviką. Mūsų komandai ambicijų netrūksta, iš savęs tikimės daug. Bandau įgyvendinti tuos lūkesčius. Po rungtynių buvau nusivylęs, jog neparodėme savo geriausio žaidimo.

– Ar ta kritika taps papildoma motyvacija mačui su „Žalgiriu“?

– Aš taip negalvoju. Mano motyvacija kyla tik iš vidaus.

– Jūsų komanda yra Švedijos čempionė, dėl to esate laikomi akistatos su „Žalgiriu“ favoritais. Ar sutinkate su šiuo statusu?

– Ar pamiršote, kas pernai atsitiko „Malmo“ (juokiasi)? Aš visada tikiu savo komanda. Nežinau, kas yra favoritas, bet manau, kad mūsų laukia įtemptos ir įdomios rungtynės.

– Ar praeito sezono „Žalgirio“ pergalė prieš „Malmo“ kažkiek neramina pasitinkant rungtynes?

– Tai – istorija. „Žalgiris“ turi naujų žaidėjų, praeitą sezoną sukaupė daug europinės patirties ir pasistiprino puikiais žaidėjais. Peržiūrėjome jų paskutines lygos rungtynes, taip pat mačus Čempionų lygoje. Žinome, prieš ką žaisime, žinome ir kaip norėsime juos nubausti.

Pasidalinti