Lietuvos rinktinė sužinojo varžovus UEFA Tautų lygoje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Lietuvos futbolo rinktinė. Lietuvos futbolas facebook nuotr.

Ketvirtadienį ištrauktuose UEFA Tautų lygos burtuose būsimus varžovus sužinojo Edgaro Jankauskos vadovaujama Lietuvos rinktinė.

Prieš pereinant į Tautų lygos grupių kovas Lietuvos rinktinei pirmiausia reikės išsiaiškinti santykius su Gibraltaro futbolininkais. Abu komandų mačai įvyks Lietuvoje, Dariaus ir Girėno stadione kovo 21 ir 26 d.

Šios poros nugalėtojas iškovos teisę žaisti C divizione, o pralaimėtojas kris į D divizioną.

Jeigu nepateisins favoritų statuso ir nusileis Gibraltarui, D diviziono grupėje Jankausko futbolininkai susitiks su San Marino ir Lichtenšteino rinktinėmis. D divizione iš viso bus dvi grupės po 3 komandas.

Tuo metu pergalė atkrintamosiose lietuviams reikštų, jog C divizione jie susitiktų su Rumunijos (FIFA-43), Kosovo (FIFA-101) ir Kipro (FIFA-125) rinktinėmis.

C diviziono visų grupių nugalėtojai automatiškai pakils į B divizioną. Antras vietas grupėje užėmusios ekipos atkrintamosiose žais su trečias pozicijas B divizione užėmusiomis ekipomis ir taip pat turės galimybė patekti į B divizioną.

Tuo metu dvi blogiausios ketvirtas vietas C diviziono grupėse užėmusios komandos automatiškai iškris į D divizioną, jas pakeis dvi D diviziono grupių nugalėtojos.

Pasidalinti