Lietuvių pergalę apkartino fanų riaušės

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Lietuvos futbolo rinktinės aistruoliai. Lietuvos futbolas facebook nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė sulaukė puikaus palaikymo Baltijos taurės pusfinalio rungtynėse su Latvija, tačiau rungtynėse neišvengta ir didelio incidento. Lietuvos rinktinės aistruoliai susirėmė su stadiono apsauga.

Lietuvos futbolo rinktinės palaikyti į Liepoją atvyko keli šimtai aistruolių. Tačiau prie įėjimo kilo konfliktas, kuomet fanams buvo draudžiama į stadioną įsinešti daiktus.

„Iki rungtynių pradžios likus 45 minutėms kilo masinės muštynės su apsauga. Latviai ėmė aiškinti, kad konfliktas kilo, nes lietuviai į stadioną ėmė veržtis be bilietų. Snukiadaužis buvo tikrai jau geras, tokį kokį ir įsivaizduojam, – laidoje įVARtis kalbėjo Tautvydas Vencevičius.

– Bet lietuvių fanai sako, kad su latviais visada yra problemų. Kas patarieji dar gyvena sovietiniu supratimu. Iš jų buvo bandoma atimti foto aparatus, garsiakalbius su kuriais užvedinėjama tribūna. Ir ten, ir ten buvo tokių, kurie išprovokavo tas riaušes. Buvo ir dujos purškiamos, gulė žmonės nuo smūgių ant žemės. Kiek teko matyti buvo žiaurus vaizdas.“

KOMENTARAS APIE RIAUŠES:

Rungtynių metu Lietuvos rinktinė galėjo jausti tarsi žaistų namuose. Vyčio tribūna galingai palaikė futbolininkus.

„Rungtynių metu Vyčio tribūnos palaikymas buvo fantastiškas.“ – įspūdžiais laidoje dalijosi Vencevičius.

Rungtynėse abiejų šalių fanai susivienijo ir skanduodami palaikė vieni kitus. Lietuviai skandavo žodį Latvija, o latviai atsakė šaukdami Lietuvos vardą.

Lietuvos rinktinė laimėjo susitikimą 2:0 ir pateko į Baltijos taurės finalą, kuriame kovos su Estijos futbolininkais.

Pasidalinti