LFF bendradarbiaus su „O, Dangau!“ kompanija 

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Tomas Langvinis ir Edgaras Stankevičius. Elvis Žaldaris nuotr.

Lietuvos futbolo federacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su video turinio gamintoja „O, Dangau!“ kompanija. Futbolo bendruomenei 2024 metais bus sukurta šimtai reportažų, apžvalgų, interviu ir kitų išskirtinių siužetų.

Abi pusės bendradarbiavimą pradėjo dar praėjusiais metais. 2023 metais  futbolas.tv platformoje iš viso buvo paskelbta 290 video siužetų su lygų apžvalgomis, LFF veikla, rinktinių pasirodymais ir kitu turiniu. Toks pats kiekis numatomas ir šiais metais. 

„Esame tikrai patenkinti tuo darbu, kurį 2023 metais kartu su „O, Dangau!“ kompanija atlikome. Futbolo žiūrovams buvo sukurta daug ir kokybiško video turinio apie futbolą pradedant masiniu futbolu, aukščiausiomis futbolo lygomis ir baigiant nacionalinėmis rinktinėmis. Federacijos vystoma futbolas.tv platforma sparčiai auga ir prie to prisideda šis bendradarbiavimas. „O, Dangau!“ jau ne vienerius metus dirba su futbolu, tad gana greitai įžvelgė dalykus, kurie mūsų turinyje yra svarbiausi.

Šiais metais planuojame dar daugiau įvairiausio turinio, kad sirgalius galėtų jaustis esantis dar arčiau mūsų futbolo“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Futbolas.tv eteryje po kiekvieno turo bus rodomos specialios „Topsport A lygos“ ir pirmos lygos apžvalgos. Jose žiūrovai išvys visus turo įvarčius, statistinę žaidėjų ir komandų grafiką. 

Prieš centrines turo rungtyes žiūrovai išvys specialiai rungtynėms skirtą apžvalgą. Dėmesio sulauks ir kiekvienas salės futbolo turas. 

Ypač gausiai bus nušviečiamas rinktinės gyvenimas. Reportažai iš visų rungtynių, pokalbiai su treneriais, žaidėjais ir rungtynių užkulisiai. Visa tai bus pasiekiama futbolas.tv platformoje. 

„Labiausiai norisi nuoširdžiai padėkoti prezidentui Edgarui Stankevičiui ir jo komandai už parodytą pasitikėjimą. Tai pirmi žmonės, kurie mus pakvietė iš arti prisiliesti prie šalies futbolo. Tai ypač vertiname ir labai stengiamės nenuvilti. Na, o greitas noras tęsti bendradarbiavimą yra pats geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Neabejoju, kad šiais metais visi rodikliai, už kuriuos esame atsakingi su kuriamu turiniu dar ženkliai šoks į viršų. Tikslai ir uždaviniai ambicingi, bet viskas pavyks.“ – kalbėjo „O, Dangau!“ kompanijos atstovas Tomas Langvinis. 

Praėjusiais metais „O, Dangau!“ YouTube kanalas pasiekė savo žiūrimumo rekordą. Sporto laidos per 2023 metus surinko 3,3 mln. peržiūrų, o vienos peržiūros vidutinė trukmė siekė 21 minutę. 

Sausio mėnesį sporto laidos buvo peržiūrėtos 550 tūkstančių kartų.

„O, Dangau!“ kompanija šiuo metu kuria ir dvi futbolo savaitines apžvalgas. „Įvartis“ laukia naujo sezono starto, „Standartinė situacija“ apžvelgia Europos futbolo lygų madas ir batalijas. 

„Šiemet mūsų laidose šiek tiek apjungsime bendradarbiavimą su futbolo federacija ir tai labiau atsispindės. „Standartinė situacija“ išliks mažiau pakitusi, o „Įvartis“ pasirodys gerokai atsinaujinęs. Visų tikslas vienas – populiarinti futbolą. Šventas reikalas, padirbėsim nuoširdžiai.“ – kalbėjo Langvinis. 

„O, Dangau!“ kompanija per savo ketverių metų egzistavimą dirbo ir dirba su daugeliu žinomų Lietuvos medijų ir organizacijų – 15min.lt, Delfi, Vilniaus „Rytu“, Vilniaus „Wolves“, LFF, TV6 ir kitais partneriais. 

Pasidalinti