Leverkuzeno paraiška: „Bayer“ sutriuškino čempionus „Bayern“

Leverkuzeno „Bayer“ namie 3:0 nugalėjo Miuncheno „Bayern“. „Bayer“ X nuotr.

Xabi Alonso vadovaujama Leverkuzeno „Bayer“ komanda tėškė rimtą pareiškimą į čempionų titulą Vokietijos pirmenybėse. Nors iki čempionato pabaigos dar daug turų, tačiau pergalė namie prieš titulą ginantį „Bayern“ rezultatu 3:0 leido atitrūkti nuo artimiausio persekiotojo jau per penkis taškus.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė 18 rungtynių minutę po Josipo Stanisičiaus įvarčio. Futbolininkas jo nešventė, nes yra kaip tik „Bayern“ klubo paskolintas Leverkuzeno komandai.

Vos tik prasidėjo antras kėlinys rezultatą padvigubino Alejandro Grimaldo. Ispanas čempionate pelnė 11 įvarčių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Per teisėjo pridėtą penktą minutę paskutinę vinį į tuščius „Bayern“ vartus įkalė Frimpongas.

Bayer ir Bayern rungtynių apžvalga

„Bayer“ komanda šį sezoną sužaidė 31 rungtynes, iškovojo 27 pergales ir nei karto nepralaimėjo.

Alonso auklėtiniai įmušė 93 įvarčius praleido tik 18 ir 15 kartų rungtynėse savo vartus išsaugojo tuščius. Įskaitant ir šeštadienio vakaro rungtynes su titulą ginančiu „Bayern“.

Trečioje vietoje žengiantis „VfB Stuttgart“ ekipa nuo pirmaujančio „Bayer“ atsilieka net 15 taškų skirtumu.

Iškovoję itin svarbią pergalę Leverkuzeno futbolininkai po rungtynių nuskubėjo pergalės džiaugsmu dalintis drauge su ištikimiausiais fanais tribūnose.

Iki Vokietijos čempionato pabaigos komandoms dar lieka 13 turų.