Sugrįžusio Lavrinovičiaus tritaškiai vedė „Žalgirį“ į pergalę prieš „Šiaulius“

Žalgiris - Šiauliai (zalgiris.lt nuotr.)

Kazio Maksvyčio vadovaujama Kauno „Žalgirio“ komanda „Betsafe-LKL“ iškovojo devintą pergalę ir pasivijo kitus du čempionato lyderius.

Sekmadienio vakarą žalgiriečiai po spurto ketvirtajame kėlinyje 89:74 patiesė „Šiaulius“.

„Žalgiris“ šiame mače vertėsi be poilsio gavusio Rolando Šmito, Keenanas Evansas rungtynėms registruotas buvo, tačiau nuo suolo nepakilo.

Tuo metu „Šiaulių“ komandoje debiutavo Kevinas Andersonas, prametęs visus 3 metimus, praradęs kamuolį, gavęs 1 pražangą ir surinkęs -5 naudingumo balus. Tritaškį pataikęs Nojus Mineikis pelnė savo pirmuosius taškus „Šiaulių“ gretose.

Iki ketvirtojo kėlinio besipriešinę „Šiauliai“ sulaukė labai kuklaus atsarginių žaidėjų indėlio – per visą mačą jie komandai pelnė vos 5 taškus.

Paskutinį ketvirtį „Žalgiris“ pasitiko turėdamas tik 4 taškų pranašumą (67:63), tačiau tuomet „Žalgiris“ spurtavo 15:5 ir saulės krašto komanda stipriau įkąsti nesugebėjo.

Įspūdingas rungtynes „Žalgirio“ gretose sužaidė po traumos į rikiuotę sugrįžęs Danielius Lavrinovičius, pataikęs 5 tritaškius, surinkęs 17 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 17 naudingumo balų. Naudingesnis už jį buvo tik tiek pat taškų surinkęs bei 7 iš 8 metimų „iš žaidimo“ pataikęs Lukas Lekavičius – 24.

„Šiaulių“ gretose išsiskyrė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Paulius Danusevičius – 24 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 25 naudingumo balai.