Latvija PČ startavo pergale 39 taškų skirtumu

PČ: Latvija - Libanas (Scanpix nuotr.)

Luca Banchi vadovaujama Latvijos rinktinė pasaulio čempionate užfiksavo kol kas didžiausią turnyro pergalę.

Penktadienį H grupės starte latviai net 109:70pervažiavo per Libano rinktinę.

Banchi vadovaujamos rinktinės pergalė klausimų nekėlė jau po dviejų kėlinių, kuomet komanda išsiveržė į priekį 25 taškų pranašumu – 55:30.

Po ilgosios pertraukos komandai jau beveik neprireikė rezultatyviausiai žaidusių Dairio Bertanio ir Rolando Šmito paslaugų aikštelėje. Žaidėjai atitinkamai surinko 20 ir 17 taškų.

„Žalgirio“ komandos puolėjas taip pat pridėjo 7 atkovotus kamuolius, o jam esant aikštėje latviai už varžovus pelnė 36 taškais daugiau.

Pernai Kėdainių „Nevėžiui“ atstovavęs Artūras Žagaras pridalino daugiausiai rezultatyvių perdavimų komandoje – 9 –, taip pat pelnė 4 taškus.

Nuo dar didesnės gėdos Libaną išgelbėjo per paskutines 4 minutes natūralizuoto Omari Spellmano pataikyti 4 tritaškiai.

Pastarasis puolėjas rungtynėse iš viso surinko 18 taškų, o už jį rezultatyvesnis buvo tik Sergio El Darwichas.