Kučio komanda Čempionų lygoje nepalaužė mažumoje ilgai rungtyniavusių slovakų

NK Celje X nuotr.

Armando Kučio atstovaujama Slovėnijos čempionų „Celje“ komanda lygiosiomis sužaidė pirmąsias UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynes.

Celės miesto komanda namuose 1:1 sužaidė su stipriausia praėjusio sezono Slovakijos komanda, Bratislavos „Slovan“.

Abu rungtynių įvarčiai buvo pelnyti pačioje susitikimo pradžioje. Luka Bobičanecas jau 7-tą minutę išvedė svečius į priekį. Po keturių minučių rezultatą išlygino Davidas Strelecas.

Kučys rungtyniavo startinėje sudėtyje. Lietuvos rinktinės puolėjas 56-tą minutę užsidirbo geltoną kortelę, o 85- tą buvo pakeistas.

Slovakų komanda didesnę mačo dalį rungtyniavo mažumoje – sužaidus vos 30 minučių raudoną kortelę užsidirbo jų vidurio saugas Kyriakos Savvidis.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę Bratislavoje. Poros nugalėtojas trečiame atrankos etape susitiks su Nikosijos APOEL ir „Petroclub“ iš Moldovos poros nugalėtojais. Pirmajame mače Kipre 1:0 pergalę pasiekė šeimininkai.