Istorinį rekordą pasiekusi „Manchester City“ žengė į FA taurės pusfinalį

Bernardo Silva. Manchester City nuotr.

„Manchester City“ komanda 2:0 nugalėjo „Newcastle“ futbolininkus ir žengė į Anglijos FA taurės pusfinalį. Pergalę miestiečiams nulėmė du Bernardo Silvos smūgiai.

Pepo Guardiolos vadovaujama komanda tapo pirmą Anglijos taurės istorijoje, kuri pusfinalio etapą pasiekė šeštus metus iš eilės. To nepavyko padaryti nei vienai komandai per 153 metų šio turnyro istoriją.

„Manchester City“ lieka neįveikta jau 22 rungtynėse iš eilės visuose turnyruose. Šį sezoną komanda gali pakartoti praėjusio sezono istorinį pasiekimą, kuomet laimėjo tris svarbiausius turnyrus – Anglijos čempionatą, Čempionų lygą ir FA taurę.

Pirmą rungtynių įvartį „City“ pelnė 13 rungtynių minutę.

Sužaidus pusvalandį Silva įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, atliko stiprų smūgį, kuris rikošetu nuo „Newcastle“ gynėjo įskriejo į „Newcastle“ vartus.

Kur kas dramatiškiau susiklostė kitas ketvirtfinalis, kuriame du vėlyvus įvarčius pelniusi „Coventry“ komanda 3:2 nugalėjo „Wolverhampton“.

„Coventry“ pusfinalį pasiekė pirmą kartą nuo 1987 metų, kuomet laimėjo šį trofėjų.

Kituose ketvirtinalių susitikimuose sekmadienį „Mnchester United“ namie sutiks „Liverpool“, „Chelsea“ žais su „Leicester“.