Komandos draugui pergalę skyręs Bogdanovičius: „Jaunystėje nuolat pralaimėdavau Lietuvai“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Bogdanas Bogdanovičius (FIBA nuotr.)

Lietuvos rinktinę pirmajame pasaulio čempionato ketvirtfinalyje baudęs Bogdanas Bogdanovičius serbų pergalę skyrė rinktinės stovyklą palikusiam tautiečiui.

Antradienį Bogdanovičiaus vedama komanda 87:68 patiesė Lietuvos rinktinę ir užsitikrino vietą pasaulio čempionato pusfinalyje.

„Prieš pradėdamas noriu pasidalinti šio ryto istorija. Mūsų komandos draugas, kuris vis dar yra su mumis, Borisa Simaničius, jis mus pripildė labai gera energija. Vakar persikėlėme į naują viešbutį, buvome nervingi. Ar ypač nervinausi, nes būdamas jaunas nuolat pralaimėdavau Lietuvai.

Tačiau ryte, po susirinkimo, pamačiau Borisos žinutę. Jis parašė, kad jam viskas yra gerai ir galime nesijaudinti bei liepė mums laimėti. Tai, kad jis po visko vis dar galvojo apie mus, mus sujungė. Jis yra nuostabus vyrukas. Ši pergalė yra ir jo“, – kalbėjo Bogdanovičius.

Simaničius po pirmojo grupių etapo rungtynių buvo išgabentas į ligoninę, kur dėl inksto sutrenkimo jam buvo atlikta skubi operacija. Vėliau serbui skalpelio prireikė antrą kartą – tada krepšininkui apskritai buvo pašalintas inkstas.

Pats Bogdanovičius antradienį vedė Serbijos rinktinę į pergalę. Vien per pirmąją rungtynių dalį jis pririnko 18 taškų. Antroje pusėje ir be jo serbams nesunkiai sekėsi tvarkytis su Lietuva, tad Bogdanovičius prie 18 taškų antroje dalyje pridėjo tik 3.

Pasaulio čempionato pusfinalyje serbai susitiks su Kanados ir Slovėnijos poros nugalėtoja.

Pasidalinti