Monake traumų kamuotas NBA čempionas –pažengusiose derybose su „Virtus“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jordan Loyd (Nuotr. Alfonso Cannavacciuolo/Euroleague Basketball)

Jordano Loydo etapas Monako komandoje greičiausiai artėja prie pabaigos. Prancūzijos klubas nerodo noro pratęsti bendradarbiavimo su amerikiečiu, tačiau šis, panašu, ilgai be darbo neliks.

Italų žiniasklaida skelbia, kad Loydas yra pažengusiose derybose su Bolonijos „Virtus“ komanda. 30 metų amerikietis į Italijos komandą atvyktų pakeisti Gabrielį Iffe Lundbergą, kuris jau pasirašė sutartį su Belgrado „Partizan“ ekipa.

Šis sezonas Loydui nebuvo lengvas. Dažnai traumų kamuojamas gynėjas Eurolygoje sužaidė tik 20 rungtynių, per kurias rinko po 10,4 taško, 2,7 atkovoto kamuolio, 2 rezultatyvius perdavimus ir 8,9 naudingumo balo.

„Monaco“ komandą neseniai papildė veteranas Nickas Calathesas, o tai turėjo dar labiau susilpninti Loydo pozicijas komandoje.

Su Prancūzijos klubu per pastaruosius dvejus metus Loydas kartą pateko į Eurolygos finalinį ketvertą bei dusyk tapo Prancūzijos čempionu.

Prieš papildant Monako ekipą, amerikietis yra atstovavęs tokioms komandoms kaip „Hapoel“, „Valencia“, „Crvena Zvezda“, „Zenit“ bei „Raptors“, su kuria 2018-2019 m. sezone tapo NBA čempionu, nors nepasirodė nė vieneriose atkrintamųjų rungtynėse.

Pasidalinti