Kinijos sprinto lenktynes laimėjo Verstappenas

Maxas Verstappenas (Scanpix nuotr.)

Pirmose šio sezono sprinto lenktynėse pergalę šventė čempionato lyderis Maxas Verstappenas.

Nors „Red Bull“ sportininkas startavo iš gana nepatogios ketvirtosios vietos, jis sugebėjo aplenkti priekyje buvusius varžovus ir iškovojo aštuonis taškus. Sprinto lenktynėse sportininkams reikėjo įveikti 19 ratų.

Antras sprinte liko „Mercedes“ atstovas Lewsas Hamiltonas, kuris nuo čempiono atsiliko  13.043 sek. Trečias šįkart buvo kitas „Red Bull“ vairuotojas Sergio Perezas. Pastarajam iki komandos draugo pritrūko 15.258 sek.

Ketvirtoje vietoje finišavo Charlesas Leclercas („Ferrari“), penktoje – jo komandos draugas Carlosas Sainzas. Tuo tarpu iš „pole“ pozicijos startavęs „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas liko šeštas. Iškart už jo, septintoje vietoje, įsitaisė kitas „McLaren“ atstovas Oscaras Piastris. O paskutinę poziciją, už kurią sprinte skiriami taškai, nugvelbė George‘as Russellas („Mercedes“).

Šiandien lenktynininkai varžysis Kinijos GP kvalifikacijoje, o rytoj įvyks pagrindinės lenktynės.