Kimmicho įvartis išvedė „Bayern“ į Čempionų lygos pusfinalį

championsleague X nuotr.

Miuncheno „Bayern“ atsakomosiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse minimaliu rezultatu palaužė Londono „Arsenal“ futbolininkus ir žengė į turnyro pusfinalį.

Antrajame rungtynių kėlinyje aikštėje dominavę Thomaso Tuchelio auklėtiniai iškovojo pergalę 1:0, o serijoje triumfavo bendru rezultatu 3:2.

Pirmajame susitikimo kėlinyje abi komandos kamuolį kontroliavo po 50 proc. žaidimo laiko, o kiek dažniau link vartų smūgiuoti bandė Londono komandos futbolininkai – 6 prieš 4.

Antrajame kėlinyje sužaidus 18 minučių po Raphaelio Guerreiro perdavimo galingu smūgiu galva kamuolį po „Arsenal“ vartų skersiniu pakišo Joshua Kimmichas.

Iškart po praleisto įvarčio Mikelis Arteta į aikštę metė pirmas rungtynes Londone išgelbėjusį duetą – Gabrielį Jesusą ir Leandro Trossardą.

Londono futbolininkai antroje mačo dalyje nieko itin pavojingo sukurti nesugebėjo ir baigė savo pasirodymą Čempionų lygoje.

Po pertraukos Miuncheno ekipos žaidėjai kamuolį kontroliavo 55 proc. laiko, o link vartų atliko 11 smūgių prieš varžovų 3.