„Kauno Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse pripažino „Jagiellonia“ pranašumą

Filipas Dangubičius (zalgiris.lt nuotr.)

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai šeštadienio popietę Balstogėje sužaidė kontrolines rungtynes su Lenkijos čempione „Jagiellonia“.

Sauliaus Širmelio auklėtiniai varžovams nusileido rezultatu 0:2 (0:1).

Pirmoje rungtynių dalyje varžovai ilgiau kontroliavo kamuolį ir susikūrė keletą pavojingų epizodų, tačiau itin užtikrintai komandos vartus gynė Deividas Mikelionis.

Žalgiriečiai savo ruožtu atsakymų ieškojo kontratakose, o viena iš jų baigėsi gana pavojingu Filipo Dangubičiaus smūgiu šalia vartų.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Jagiellonia“ vis tik pasiekė įvartį. Oyinlola Kayode baudos aikštelėje apmaudžiai sužaidė ranka, o varžovų puolėjas, nepaisydamas smūgio kryptį atspėjusio vartininko, realizavo vienuolikos metrų baudinį – 0:1.

Antrame kėlinyje tempas krito, nors kamuolio kontrolė ir toliau priklausė aikštės šeimininkams. Komandą vėl keletą kartų gelbėjo Mikelionis, tolimą smūgį į varžovų vartus atliko Gratas Sirgėdas.

84-ąją susitikimo minutę „Jagiellonia“ pavyko pasižymėti dar kartą – 0:2.

Netrukus smūgiu atsakyti pamėgino aikštėje po keitimo pasirodęs Tomas Stelmokas, tačiau varžovų vartininkas buvo vietoje.

Startinė sudėtis: D.Mikelionis, O.Kayode, E.Kloniūnas, A.Hernandezas, Ž.Benedičičius, J.Tamimi, D.Naah, G.Sirgėdas, A.Dolžnikovas, F.Černychas ir F.Dangubičius.

Po keitimo aikštėje pasirodė: V.Armanavičius, D.Anane, N.Vosylius, T.Stelmokas ir G.Buslys.