Karjerą baigęs Dragičius atskleidė kodėl negrįžo žaisti į Europą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Paskutinę praėjusių metų dieną pasibaigė Gorano Dragičiaus sutartis Čikagos „Bulls“ ir ilgametis Slovėnijos rinktinės žaidėjas baigė savo krepšininko karjerą.

Dragičius ateinančią vasarą Slovėnijoje sužais atsisveikinimo rungtynes, kuriose turėtų dalyvauti tokie žaidėjai kaip Luka Dončičius, Nikola Jokičius, Giannis Antetokounmpo, Jimmy Butleris, Steve’as Nashas, Jeffas Hornačekas, Marcas Gasolis ir kiti.

Šioms iškilmingoms rungtynėms pristatyti surengtoje spaudos konferencijoje Dragičius teigė, kad turėjo galimybę keltis į Europą, bet nutarė likti JAV.

„Būsiu atviras. Turėjau pasiūlymų iš Milano, Madrido, Barselonos ir „Panathinaikos“, bet aš niekada nenorėjau grįžti į Europą. Nenorėjau būti be šeimos. Vienintelė galimybė, kurią svarsčiau – žaisti Majamyje. Bet tai nepavyko, nes jie turėjo per daug žaidėjų su sutartimis.

Būdamas namuose aš treniravausi kiekvieną dieną, vis dar tai darau. Tiesiog norėjau būti šalia vaikų. Vežiau juos kasdieną į mokyklą ir supratau kiek daug netekau dėl savo karjeros. Tai pagrindėnė priežastis, kodėl baigiu karjerą. Taip pat – sveikata. Mano kairys kelis nėra pačios geriausios būklės.“

2018 metais Dragičius buvo išrinktas į NBA visų žvaigždžių rungtynes, 2014 metais tapo labiausiai patobulėjusiu NBA sezono krepšininku.

Su Slovėnijos rinktine įsimintiniausia Dragičiaus pergalė – triumfas 2017 metų Europos pirmenybėse. Įžaidėjas buvo pripažintas naudingiausiu turnyro krepšininku.

Pasidalinti