Kaltinimai atmesti: Horneris toliau vadovaus „Red Bull“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Christianas Horneris (Scanpix nuotr.)

„Red Bull“ komandos vadovybė po vidinio tyrimo panaikino prieš „Formulės 1“ ekipos vadovą Christianą Hornerį mestus kaltinimus.

Nuo pat „Red Bull“ prisijungimo prie „Formulės 1“ 2005 m. komandai vadovaujantis Horneris vasario pradžioje buvo apkaltintas priekabiavimu prie vienos iš ekipos narių.

Horneris griežtai neigė pasirodžiusią informaciją, o „Red Bull“ pasamdė nepriklausomą tyrėją, kuris aiškinosi įvykio aplinkybes.

„Po nepriklausomo vidinio tyrimo pabaigos „Red Bull“ gali patvirtinti, kad visi prieš poną Hornerį mesti kaltinimai yra naikinami. Tyrimo išvados dar gali būti skundžiamos, tačiau „Red Bull“ yra tikri, kad tyrimas vykdytas sąžiningai, kruopščiai ir nešališkai.

Tyrimo metu buvo analizuojama privati informacija, taip pat imami parodymai iš tiesioginių ir trečiųjų šalių, todėl gerbdami visus su šiuo įvykiu susijusius asmenis situacijos daugiau nekomentuosime.

„Red Bull“ toliau sieks atitikti aukščiausius darbo santykių standartus.“

Hornerio ateitis „Red Bull“ komandoje kol kas dar nėra aiški, tačiau tikėtina, jog britas ir toliau vadovaus komandai.

Greičiau, iki sezono pradžios, užbaigti tyrimą „Red Bull“ komandą spaudė ir pati „Formulė 1“, ir būsimas „Red Bull“ variklių tiekėjas „Ford“.

„Formulės 1“ sezonas Bahreine prasidės jau šį savaitgalį.

Pasidalinti