„Juventus“ pergalių seriją pratęsė iki aštuonių ir pakilo į antrą vietą

Vienintelį susitikimo įvartį likus žaisti vos keturias minutes po puikaus Federico Chiesa perdavimo pelnė Danilo. Twitter nuotr.

Turino „Juventus“ komanda Italijos futbolo čempionate 1:0 nugalėjo „Udinese“ ekipą ir pergalių seriją pratęsė iki aštuonių laimėtų susitikimų.

Massimiliano Allegri vadovaujamas „Juventus“ per paskutinius aštuonis susitikimus taip pat nepraleido ir nei vieno įvarčio.

Turnyro lentelėje po šios pergalės „Juventus“ komanda pakilo į antrą vietą ir keturiais taškais atsilieka nuo pirmaujančio „Napoli“, kuris savo rungtynes žais sekmadienį. Puikią formą demonstruojantis Turino klubas kitas Italijos čempionato rungtynes penktadienį kaip tik žais su „Napoli“ ekipa.

„Mūsų laukia geros rungtynės, tačiau mes viską darome žingsnelis po žingsnelio, – kalbėjo Allegris. – Šiandien buvo svarbu laimėti, kad įsitvirtintume tarp keturių geriausių.“

Rungtynėse tylos minute buvo pagerbtas Gianluca Vialli. 58-erių metų Italijos futbolo legendos gyvybę pasiglemžė sunki liga.

„Juventus“ komanda Italijos čempionate tašku lenkia titulą ginantį „AC Milan“, kuris savo turo rungtynes sekmadienį namie žais su „Roma“ klubu.

Juventus 1:0 nugalėjo udinese