„Man City“ užbaigė Čempionų lygos išsišokėlių iš Danijos pasaką

ManCity X nuotr.

„Manchester City“ antrą kartą nugalėjo „Copenhagen“ ekipą ir užtikrintai žengė į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį. Lygos nugalėtojų titulą ginanti Anglijos komanda vėl laimėjo 3:1, o serijoje pergalė pasiekė bendru rezultatu 6:2.

Pirmą komandų akistatą Danijoje prieš dvi savaites Pepo Guardiolos auklėtiniai laimėjo 3:1, o jau 9-tą atsakomųjų rungtynių minutę bendras rezultatas tapo 5:1. Penktą minutę nuo kampinio pakeltą kamuolį vienu lietimu įspūdingu smūgiu kamuolį po vartų skersiniu nukreipė Manuelis Akanji.

Dar po 4-ių minučių Julianas Alvarezas iš aštraus kampo smūgiavo nuo baudos aikštelės prieigos ir itin nesėkmingai sužaidus Kopenhagos klubo vartininkui Kamilui Grabarai pelnė antrą komandos įvartį.

Danijos futbolininkai nesulūžo ir 29 minutę po gražios kombinacijos rezultatą sušvelnino Mohamedas Elyounoussi. Vis tik, jau per pridėtą rungtynių laiką dviejų įvarčių persvarą atstatė Erlingas Haalandas. Norvegas gavo ilga perdavimą ir puikiai susitvarkė su dviem varžovais ir nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Pirmajame kėlinyje Mančesterio futbolininkai kamuolį kontroliavo net 71 proc. Rungtynių laiko. Po antrojo kėlinio, kuriame įvarčių pelnyta nebuvo, šeimininkų kamuolio kontrolė nukrito iki 65 proc. Anglijos komanda rungtynėse atliko tik 3 tikslius smūgius į vartų plotą ir visi jie virto įvarčiais. Vokiečiai kėlė 8 kampinius, kai aikštės šeimininkai – 3.