Jų turnyras: „Sevilla“ dar kartą tapo Europos lygos čempione

Sevilla triumfavo Europos lygoje (Scanpix nuotr.)

Jose Luiso Mendilibaro vadovaujamas „Sevilla“ klubas vėl tapo Europos lygos čempionu.

Trečiadienį Ispanijos komanda Vengrijoje vykusiame finale po baudinių serijos patiesė Jose Mourinho treniruojamą „Roma“ klubą.

Būtent italai pirmajame kėlinyje pirmieji išsiveržė į priekį, kuomet įvartį pelnė 1 prieš 1 su vartininku atsidūręs Paulo Dybala. Visgi persvaros ilgai išlaikyti nepavyko, nes 55-ą minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Gianluca Mancini.

Po šio epizodo abi komandos turėjo progų pelnyti įvarčių, tačiau ir pagrindinis laikas, ir pratęsimas baigėsi 1:1.

Jį abi komandos pradėjo tiksliais smūgiais, tačiau tuomet savo baudinių nerealizavo „Roma“ atstovai Mancini ir Rui Ibanezas, o tašką kovoje padėjo Gonzalo Montiel smūgis.

Pastarasis gynėjas paskutiniu baudiniu gruodį vykusiame pasaulio čempionato finale titulą nukalė ir Argentinos rinktinei.

„Sevilla“ komanda dar niekada nėra pralaimėjusi Europos lygos turnyro finalo, nors jame žaidė 7 kartus. Komandai tai buvo 7 titulas per 17 metų.

Ispanijos komanda užbaigė ir įspūdingą Mourinho pergalių seriją Europos turnyrų finaluose. Iki šiol portugalas buvo laimėjęs visus 5 tokius finalus.