Įspūdingas sugrįžimas: „Hegelmann“ patiesė „Žalgirį“

„Hegelmann“ facebook nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ komanda ketvirtą kartą iš tiek pat galimų atsidūrė besivejančios vaidmenyje, tačiau vėl sugebėjo atsitiesti ir rezultatu 3:1 išvykoje nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“.

Vladimiro Čeburino vadovaujamas „Žalgiris“ į priekį išsiveržė 40 minutę kai aikštės šeimininkų atakos smaigalyje atsidūręs Liviu Antalis tiksliai nukreipė kamuolį į vartus.

Po pertraukos aikštėje ėmė dominuoti Andriaus Skerlos vadovaujami svečiai. „Hegelmann“ tris įvarčius pelnė 9 minučių atkarpoje.

66 minutę rezultatą išlygino Leo Ribeiro.

Dar po kelių minučių Kauno rajono ekipą į priekį išvedė anksčiau „Žalgiriui“ priklausęs Matas Vareika. Į Lietuvos futbolo rinktinę pakviestas žaidėjas greitos atakos metu tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų kampą.

75 minutę „Hegelmann“ pergalę įtvirtino Domanto Antanavičiaus smūgis.

Vilniaus „Žalgiris“ patyrė pirmą pralaimėjimą TOPsport Lietuvos futbolo čempionate.

„Hegelmann“ iškovojo antrą pergalę. Abi ekipos turi po septynis taškus ir čempionate dalijasi antrą, trečią vietas.

Pirmenybėse sensacingai pirmauja Telšių „Džiugas“, kuris po keturių rungtynių yra surinkęs aštuonis taškus.

Lietuvos futbolo pirmenybėse skelbiama pertrauka. Kovo 21 ir 26 dienomis dėl teisės žaisti UEFA Tautų lygos C grupėje Lietuvos rinktinė žais su Gibraltaro futbolininkais.