Įspūdingas Tubelis negelbėjo Arizonos nuo sensacingo pralaimėjimo

Ąžuolas Tubelis pelnė 29 taškus, atkovojo 14 kamuolių. Scanpix nuotr.

Ąžuolas Tubelis surengė dar vieną įspūdingą asmeninį pasirodymą NCAA lygoje, tačiau tai neišgelbėjo Arizonos universiteto nuo pralaimėjimo Vašingtono studentams.

Tubelis pelnė 29 taškus, atkovojo 14 kamuolių, o „Wildcats“ namie 61:74 nusileido „Cougars“ krepšininkams. Arizonos komanda iki šių rungtynių namie buvo iškovojusi 28-ias pergales iš eilės.

Vašingtono universiteto komanda išvykoje NCAA top-5 lygos atstovus nugalėjo pirmą kartą per 122 metus.

„Wildcats“ jau trečiose rungtynėse iš eilės strigo puolime. Arizonos komandos pataikymo procentas siekė vos 32, o tritaškius aikštės šeimininkai pataikė vos 4 iš 25.

„Tai ne pasitikėjimas. Turėjome prastą dieną ir nepataikėme savo metimų“, – po nesėkmės kalbėjo Tubelis.

Po pirmo kėlinio „Wildcats“ buvo pelnę vos 27 taškus ir tai prasčiausias komandos rezultatas per pastaruosius du sezonus.

Antrame kėlinyje svečiai turėjo susikrovę 18-os taškų persvarą ir ją išsaugojo iki pat pabaigos. Vašingtonas apskritai prieš NCAA lygos top-5 komandą pergalę iškovojo pirmą kartą per 40 metų.