Ispanijoje – taškus prieš autsaiderius barstę „Barcelona“ ir „Atletico“ pamažu krenta iš lenktynių dėl titulo

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
LALIGA X nuotr.

Barselonos komandą rungtynėse namuose su Granados futbolininkais gelbėjo 16-metis. Lamine Yamalo įvartis dvikovoje su lentelės dugno komanda leido pasiekti lygiąsias 3:3. Proga pasvyti katalonus nepasinaudojo Madrido „Atletico“. Jie išvykoje 0:1 nusileido Sevilijos ekipai.

„Barcelona“, sau įprastai, du trečdalius žaidimo laiko kontroliavo kamuolį ir pirmavo rungtynėse po to paties Yamalo įvarčio 14 minutę. Prieš pat mačo pertrauką rezultatą išlygino Ricardas Sanchezas, o 60 minutę svečius į priekį išvedė Facundo Pellistri. Už trijų minučių vėl pusiausvyrą rungtynėse atstatė Robertas Lewandowskis, tačiau netrukus Ignasi Miquelis vėl išvedė „Granada“ į priekį.

Nuo visiškos gėdos katalonus 80 minutę išgelbėjo jaunasis Yamalas. Barselonas talentas yra jauniausias įvarčio autorius „LaLiga“ istorijoje. Tai jis padarė pirmame sezono rate būtent prieš Granados ekipą.

Kitose turo runtynėse Diego Simeonės auklėtiniai netikėtai išvykoje 0:1 nusileido Sevilijos vienuolikei. Pastarieji pasiekė antrą pergalę iš eilės ir šiek tiek atirtrūko nuo iškritimo zonos. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Isaacas Romero. „Sevilla“ pakilo į 15-tą vietą ir nuo iškritimo zonos jau atsiplėšė 6 taškais.

Dieną prieš tai turnyro lyderių dvikovoje Madrido „Real“ 4:0 nušlavė Žironos komandą ir dabr prieš juos pirmauja 5, prieš „Barcelona“ – 10, o prieš „Atletico“ – 13 taškų. Prieš katalonus tašką iškovoję „Granada“ žengia 19-toje vietoje.

Pasidalinti