Ispanijoje – raudonų kortelių rekordas ir ant suolo sėdėjusio „Atletico“ žaidėjo įvartis

Stipriausioje Ispanijos futbolo lygoje šeštadienį taškus išbarstė Madrido „Atletico“ ir „Real Betis“ futbolininkai.

Pastarieji įspūdingoje 7 įvarčių kovoje 3:4 nusileido „Celta Vigo“ ekipai.

„Celta“ komandą į priekį jau 6 min. Technišku smūgiu išvedė Jorgenas Standas Larsenas. Visgi džiaugsmas tetruko 3 minutes, nes prie ore pakibusio kamuolio pirmasis prišoko Juanmi. 23 minutę persvarą jau „Betis“ komandai sukūrė Sergio Canalesas.

Visgi į tai „Celta“ atsakė 3 įvarčiais – 42 ir 56 minutėmis pasižymėjo Gabrielis Veiga, o 69-ą persvarą idealiu smūgiu galva padvigubino Josephas Aidoo.

Nors 84-ą minutę Nabilas Fekiras realizavo 11 metrų baudinį, išsigelbėti „Betis“ jau nesugebėjo.

Nepaisant 7 įvarčių, daugiausiai dėmesio sulaukė incidentas per pridėtą laiką, kai „Betis“ gynėjas Luizas Felipe iš laiką gaišusio Iago Aspaso rankų pribėgęs išmušė kamuolį, bet kliudė ir patį varžovą. Šis parvirto ant žemės, o „Betis“ žaidėjui už tai buvo parodyta raudona kortelė.

Šį sezoną Felipe per 11 rungtynių buvo parodytos net 3 raudonos kortelės. Pagal šį rodiklį jis yra absoliutus lyderis penkiose stipriausiose Europos lygose.

Per pastarąsias ketverias rungtynes gynėjui buvo parodytos 2 raudonos kortelės, per septynias – trys.

3 raudonos kortelės yra lygiai trečdalis to, kiek per visą šį sezoną yra pelnę visi „Premier“ lygos žaidėjai.

Taškus šeštadienį barstė ir Madrido „Atletico“, kurie su „Getafe“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1.

Vienintelis „Atletico“ įvartis įskaitytas po kurioziškos situacijos. 60 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Angelis Correa, tačiau jo įvartį teisėjai atšaukė, o pats žaidėjas iškart buvo pakeistas.

Visgi po VAR peržiūros paaiškėjo, jog taisyklės pažeistos nebuvo, o „Atletico“ žaidėjai suskubo sveikinti jau ant suolo sėdėjusį komandos draugą.

Tačiau Diego Simeone auklėtiniams pranašumo išlaikyti nepavyko, nes 83 minutę 11 metrų baudinį realizavo Enesas Unal, o po to gynyboje solidžiai dirbę „Getafe“ futbolininkai iš Madrido išsivežė tašką.

„Primera“ lygoje „Atletico“ užima 4 vietą, 4 taškais nuo jos atsiliekantis „Betis“ klubas – 6.