Šefilde – per šeimininkus pervažiavęs „Arsenal“ traukinys

Arsenal X nuotr.

Rezultatyviausia „Premier“ lygos komanda Londono „Arsenal“ 6:0 išvykoje pervažiavo blogiausią gybybą turnyrę demonstruojančią „Sheffield United“ ekipą.

Jau 15-tą susitikimo minutę Gabrielis Martinelli mušė trečią komandos įvartį, o pirmieji žiūrovai pradėjo palikinėti tribūnas. 5-tą minutę Martinas Odegaardas atidarė įvarčių sąskaitą, o už 8-ių minučių Jaydenas Bogle nuginklavo savo komandos vartininką.

Dar iki rungtynių pertraukos Ivo Grbičių nuginklavo Kai Havertzas ir Declanas Rice’as ir rezultatas tapo nepadorus – 0:5. 58-tą minutę Šefildo futbolininkų triuškinimą pratęsė Benas White’as. Rungtynės taip ir baigėsi, o bendras abiejų komandų dvikovų sezone rezultatas – 11:0. Pirmajame rate Londone „Arsenal“ triumfavo 5:0.

Tai nėra didžiausia „Sheffield United“ nesėkmė sezone. Rugsėjo pabaigoje juos net 8:0 sutraiškė „Newcastle United“. Paskutinėje vietoje esantis ir neabejotinai iš „Premier“ lygos krisiantis Šefildo klubas per 27 mačus praleido net 72 įvarčius ir viso turi 13 taškų.

Pergalė Londono komandai leido vėl priartėti prie „Liverpool“ ir „Manchester City“ ekipų, nuo kurių dabar „Arsenal“ atsilieka 1 ir 2 taškais. Londono futbolininkai dėka šios pergalės tapo rezultatyviausia lygos komanda. Jie jau pasižymėjo 68 kartus ir lenkia Liverpulio futbolininkus 4-iais rezultatyviais smūgiais.

Didžiausia pergalė „Permier“ lygos istorijoje yra pasiekta devynių įvarčių persvara – rezultatas 9:0 viso užfiksuotas 4 kartus.

„Arsenal“ šiose rungtynėse pasiekė 10 tūktst. įvarčių klubo istorijoje žymą.