Hardeno tritaškis pratęsimo pabaigoje patiesė „Celtics“

Jamesas Hardenas (Scanpix nuotr.)

Jameso Hardeno tritaškis tiksint paskutinėms pratęsimo sekundėms Filadelfijos „76ers“ komandai leido išlyginti serijos rezultatą Rytų konferencijos pusfinalyje.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį „76ers“ po pratęsimo 116:115 palaužė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki 4 pergalių išlygino rezultatą 2-2.

Rungtynių herojumi tapo Hardenas. Gynėjo dvitaškis ketvirtajame kėlinyje Filadelfijos ekipai padėjo išplėšti pratęsimą, bet ir tritaškis jo pabaigoje leido įsirašyti itin svarbią pergalę.

Iš viso rungtynes Hardenas baigė su 42 taškais, 8 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais. Reguliariojo sezono MVP Joelis Embiidas pridėjo 34 taškus, tačiau ketvirtajame kėlinyje ir pratęsime jo indėlis buvo labai menkas, o patį centrą baudos aikštelėje pastoviai „suvalgydavo“ „Celtics“ aukštaūgis Alas Horfordas.

Embiidas ir Hardenas tapo pirmuoju „76ers“ duetu nuo 2021 metų, atkrintamųjų rungtynėse viršijusiu po 30 taškų.

Įspūdingoms Hardeno rungtynėms dar daugiau reikšmės pridėjo ir tai, jog antrajame ir trečiajame serijos mačuose jis pataikė vos 5 iš 28 metimų.

Pačioje pratęsimo pabaigoje „Celtics“ gynėjas Marcusas Smartas įsmeigė tritaškį, tačiau peržiūrėjus vaizdo įrašą paaiškėjo, jog išmesti kamuolio iš rankų žaidėjas nespėjo.

Bostono komandoje įspūdingu dvigubu dubliu pasižymėjo Jaysonas Tatumas, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 18 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus Jaylenas Brownas pridėjo 23, Marcusas Smartas – 21 tašką.