Haalando nepasigedęs „Man City“ dėjo dar vieną žingsnį link titulo

ManCity X nuotr.

„Manchester City“ artėja prie dar neregėto pasiekimo – ketvirtą iš eilės pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovoję Pepo Guardiolos auklėtiniai gali tapti pirmąja komanda, laimėjusia šalies pirmenybes 4 kartus iš eilės.

Mančesterio ekipa rungtynėse vertėsi be susižeidusio atakų lyderio Erlingo Haalando, tačiau be vargo išvykoje 4:0 palaužė „Brighton“ futbolininkus.

Jau 17 susitikimo minutę įspūdingą įvartį smūgiu galva iš 10 metrų atstumo kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Kevinas De Bruyne. Tai buvo pirmas jo karjeros įvartis galva „Premier“ lygoje.

Dar pirmame kėlinyje 2 įvarčius pridėjo Philas Fodenas, kurių jis jau šiame sezone įmušė 16. Varžovų triuškinimą 60 mačo minutę pabaigė Haalandą startinėje sudėtyje pakeitęs Julianas Alvarezas.

Lygoje pirmauja Londono „Arsenal“, kurių sąskaitoje yra 77 taškai po 34 rungtynių. „Man City“ turi tašku mažiau, tačiau yra sužaidę vienu susitikimu mažiau. Liverpulio klubas turi 74 taškus.

Po mačo Guardiola tikino, kad niekas dar nėra prarasta nei vienai iš trijų lygoje pirmaujančių komandų.

„Kas nutiko „Liverpool“ – pralaimėjimai „Crystal Palace“ ir „Everton“ – gali nutikti ir mums. Tai gali nutikti ir „Arsenal“. Niekas nėra nuo to apsaugotas. Turime pailsėti – tai dabar yra svarbiausia prieš artėjantį mačą.“

Kitas rungtynes Guardiolos auklėtiniai žais sekmadienį. Jie išvykoje stos į kovą su dėl išlikimo lygoje kovojančiais Notingamo „Forest“.