Haalando dublis nulėmė „Man City“ dešimtą pergalę iš eilės

Erlingas Haalndas. Manchester City x nuotr

Erlingas Haalandas pagaliau pasižymėjo pirmą kartą nuo lapkričio mėnesio, o jo vedama „Manchester City“ komanda pačioje pabaigoje pralaužė „Everton“ gynybą ir šventė pergalę rezultatu 2:0.

Po šios pergalės „Manchester City“ pakilo į pirmą vietą Anglijos futbolo čempionate. Pepo Guardiolos auklėtiniai po 23 sužaistų rungtynių turi 53 taškus, „Liverpool“ sužaidė tiek pat ir turi vienu tašku mažiau. „Arsenal“ nuo lyderių atsilieka dviem taškais.

Haalandas pelnė abu susitikimo įvarčius – 71 ir 85 minutėmis. Iki to laiko „Everton“ aikštės šeimininkams neleido atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą.

Erlingo Haalandos pirmas įvartis į Everton vartus

Haalandas su 16 pelnytų įvarčių yra rezultatyviausias Anglijos „Premier“ lygos žaidėjas. Norvegas į aikštę neseniai sugrįžo po kojos traumos.

„Everton“ ekipa turi 19 taškų ir užima 18 vietą, kuri reikštų iškritimą į žemesnę lygą. Šiose rungtynėse komanda vertėsi be dėl geltonų kortelių diskvalifikuoto trenerio Seano Dyche‘o. Jis susitikimą stebėjo tribūnose.

Erlingo Haalandos antras įvartis į Everton vartus.mp4

Dešimtą pridėto laiko minutę antrame kėlinyje „Man City“ turėjo puikią progą įmišti ir dar vieną įvartį, tačiau Kevinas De Bruyne pasirinko ne patį geriausią atakos sprendimą ir nepataikė į vartus.

„City“ antroje sezono dalyje demonstruoja visk geresnę formą ir skaičiuojant visus turnyrus iškovojo jau dešimtą pergalę iš eilės.