Haalandas prisijungė prie legendų, „Man City“ pakilo į pirmą vietą

Erlingas Haalandas įmušė 50-ąjį sezono įvartį. Scanpix nuotr.

Erlingas Haalandas įmušė 50-ąjį sezono įvartį, o „Manchester City“ po sunkios pergalės išvykoje 2:1 prieš „Fulham“ pakilo į pirmą vietą Anglijos „Premier“ lygoje.

Jau pačioje rungtynių pradžioje į aikštės šeimininkų vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Haalandas. Tai jau 34 norvego įvartis šį sezoną „Premier“ lygoje ir pagal šį rodiklį jis susilygino su legendiniais rekordininkais.

Andrew Cole‘as (1994 metais) ir Alanas Sheareris (1995) metais užfiksavo rekordus su 34 pelnytais įvarčiais Anglijos čempionate. Tačiau tuomet šiose pirmenybėse buvo žaidžiami 42 mačai, keturiais daugiau nei dabar.

22 metų Haalandas iki absoliutaus rekordo turi dar šešerias rungtynes.

„Manchester City“ įgyta persvara džiaugėsi neilgai. 15 minutę rezultatą išlygino Carlosas Viniciusas.

Pergalingu tapo svečių įvartis 36 minutę. Puikiu smūgiu pasižymėjo Julianas Alvarezas.

„Manchester City“ komanda Anglijos čempionate iškovojo aštuntą pergalę iš eilės ir dabar su 76 taškais užima pirmą vietą čempionate. Nuo jų tašku atsilieka rungtynėmis daugiau sužaidę „Arsenal“ futbolininkai.