Haalandas pasiekė naują Anglijos čempionato rekordą

Erlingas Haalandas. Scanpix nuotr.

Erlingas Haalandas pasiekė tai, kas beveik 30 metų niekam nebuvo pasiekiama. „Manchester City“ puolėjas pelnė 35 įvartį Anglijos čempionate, o „Manchester City“ 3:0 nugalėjo „West Ham United“ ir pakilo į pirmą vietą.

Visus įvarčius „Manchester City“ komanda pelnė antroje rungtynių dalyje.

50 minutę pasižymėjo Nathanas Ake. 70 minutę po Jacko Grealisho perdavimo Haalandas padvigubino persvarą, o tašką 85 minutę padėjo Phildas Fodenas.

Pepo Guardiolos vadovaujama komanda vėl grįžo į pirmą vietą Anglijos čempionate. „Manchester City“ vienu tašku lenkia „Arsenal“ ir dar rungtynėmis yra sužaidę mažiau.

Haalandas pranoko 1994 ir 1995 metais pasiektus Anglijos „Premier“ lygos rekordus, kurie priklausė Andy Cole‘ui ir Alanui Sheareriui. Abu jie pelnė po 34 įvarčius.

„Ypatingas vakaras ir momentas.“ – po pergalės džiaugėsi Haalandas.

Toliau Haalandui gali paklusti ir dar vienas rekordas, kuris nepagerintas jau beveik 100 metų. Dixie Dean‘as 1927-1928 sezone už Everton komandą pelnė net 63 įvarčius.

„Ne, apie tai negalvoju. Dabar noriu pasidžiaugti savo rekordu, o rytoj galvosim apie rungtynes su „Leeds“. Toks mano gyvenimas.“ – kalbėjo norvegas.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ 1:0 nugalėjo „Fulham“ komandą. Vienintelį susitikimo įvartį 39 minutę nuo vienuolikos metrų žymos pelnė Mohamedas Salah.