Geriausios Giedraičio sezono rungtynės pažymėtos įspūdingu „Baskonia“ spurtu ir pergale

Rokas Giedraitis. Baskonia Facebook nuotr.

Antrajame kėlinyje įspūdingai spurtavusi lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ Eurolygoje šoktelėjo į pirmą vietą.

Ketvirtadienio rungtynėse „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu priešakyje 92:86 įveikė Madrido „Real“ ekipą.

„Baskonia“ pergalę lėmė įspūdingas antrasis kėlinys, kuriam įpusėjus komanda spurtavo 23:2, o patį kėlinį laimėjo 35:15.

Po ilgosios pertraukos savo žodį tarė ir „Real“, trečią kėlinį laimėję 26:14, tačiau po to vykusi apylygė kova lėmė „Baskonia“ pergalę.

Vitorijos ekipai tai buvo jau šešta pergalė Eurolygoje iš eilės, po kurios ji turą garantuotai baigs tarp lyderių.

Solidžiai prie „Baskonia“ pergalės prisidėjo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Giedraitis, į „Real“ krepšį suvertęs 21 tašką, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Kitas komandos lietuvis Sedekerskis per 13 minučių pelnė 2 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.