Ziono sugrįžtuvėse – galingas varžovų dėjimas per Valančiūną

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa priešsezoninių NBA rungtynių ciklą pradėjo nesėkme.

Centro iš Lietuvos komanda naktį iš antradienio į trečiadienį 105:122 namuose turėjo pripažinti Orlando „Magic“ krepšininkų pranašumą.

Ketvirtąjį kėlinį „Magic“ pradėjo turėdama tik 1 taško pranašumą (87:88), tačiau rezultatui esant 92:95 spurtavo 25:9 ir nužygiavo iki pergalės.

Valančiūnas aikštelėje praleido 19 minučių, per kurias pasižymėjo 7 taškais, 11 atkovotų kamuolių ir 2 blokais.

Jau pirmajame kėlinyje prieš lietuvį buvo sukurtas įspūdingas epizodas, kai Zioną Williamsoną suklaidinęs Paolo Banchero per Valančiūną sugrūdo kamuolį į krepšį.

Antroje rungtynių pusėje JV aikštėje nepasirodė.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Ingramas, surinkęs 14 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Magic“ ekipą į pergalę vedė 18 taškų surinkęs Wendellis Carteris. Cole’as Anthony pridėjo 13 taškų.

Šiose rungtynėse pirmą kartą nuo praeito sezono vidurio į aikštelę išbėgęs Zionas per 15 minučių pelnė 12 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.