Galingo Sabonio nepakako: „Kings“ krito Memfyje

Domantas Sabonis ir treneris Mike'as Brownas. Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis surengė dar vieną galingą pasirodymą, bet šįkart to neužteko Sakramento „Kings“ (19-16) pergalei.

Mike’o Browno auklėtiniai svečiuose 108:118 nusileido Memfio „Grizzlies“ (23-13).

Sabonis per 33 minutes pasižymėjo 18 taškų (8/12 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), 14 atkovotų ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais ir 4 pražangomis.

Lietuvis rezultatyvumu savo ekipoje nusileido tik De’Aaronui Foxui, pelniusiam 19 taškų.

Centras toliau įrodinėja, kad yra vienas geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių. Jis 13 rungtynių iš eilės sugriebė bent 10 kamuolių, o su 12,4 vidurkiu fiksuoja geriausią rezultatą visoje NBA.

Šiame mače Sabonis turėjo reikalų prieš gynybos specialistą Steveną Adamsą, kuris pademonstravo, kad gali susukti galvas ir savo perdavimais.

Be to, Adamsas prie 11 pelnytų taškų pridėjo net 23 atkovotus kamuolius.

Po šių rungtynių „Kings“ Vakarų konferencijoje yra šeštoje vietoje, o „Grizzlies“ yra treti ir viena pergale atsilieka nuo pirmos pozicijos.

Nugalėtojams Ja Morantas per 33 minutes surinko 35 taškus (12/18 dvit., 1/5 trit., 8/10 baudų), 5 rezultatyvius perdavimus ir 8 atkovotus kamuolius.

„Grizzlies“: Ja Morantas 35, Tyusas Jonesas 18, Dillonas Brooksas 15, Jarenas Jacksonas 14, Johnas Koncharas 12, Stevenas Adamsas 11 (23 atk. kam.).
„Kings“: De’Aaronas Foxas 19, Malikas Monkas ir Domantas Sabonis po 18, Harrisonas Barnesas 16, Kevinas Huerteris 14.