Futbolo pasaka Kaune: tarp Lietuvos ir pasaulio legendų – lygybė

FIFA ir Lietuvos legendų rungtynės (BNS Foto nuotr.)

Šventinis Lietuvos futbolo savaitgalis šeštadienį prasidėjo Lietuvos ir pasaulio legendų akistata.

Po pirmojo kėlinio Lietuvos futbolo legendos pirmavo 2:0, tačiau antrajame persvarą iššvaistė ir istorinės rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Lietuvos legendų gretose įvarčiais pasižymėjo Robertas Poškus, įvartį pelnęs galva, ir po rikošeto baudos smūgiu kamuolį į vartus pasiuntęs Gražvydas Mikulėnas.

Antrojo kėlinio pradžioje FIFA legendoms pagalbos ranką ištiesė patys lietuviai – po Ernesto Šetkaus klaidos rezultatą švelnino Estebanas Cambiasso, o 41-ą minutę rezultatą išlygino Nuno Gomesas.

Dariaus ir Girėno stadione bėgiojo tokios futbolo legendos kaip pasaulio čempionai Carlesas Puyolis bei Davidas Trezeguet, legendiniai vartininkai Dida ir Julio Cesaras, su „Manchester United“ ekipa ne vieną titulą iškovojęs Antonio Valencia.

Šias rungtynes stebėjo ir FIFA prezidentas Gianni Infantino.

Sekmadienį Dariaus ir Girėno stadione įvyks ir LFF taurės finalas, kuriame susitiks Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei „Šiaulių“ komandos.