Oficialu: „Kauno Žalgirį“ papildė rinktinės saugas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Karolis Uzėla (zalgiris.lt nuotr.)

Antrą Lietuvos futbolo čempionato sezono pusę pradėjęs ir UEFA Europos konferencijų lygos atrankos kovoms besiruošiantis „Kauno Žalgiris“ pasipildė naujoku ir atsisveikino su dviem legionieriais.

Ketvirtoje turnyro lentelės vietoje šiuo metu žengiančią komandą papildė Lietuvos rinktinės saugas Karolis Uzėla, su kuriuo sutartis pasirašyta iki 2024 m. pabaigos.

23-ejų metų futbolininkas paskutinius pusantrų metų praleido Latvijoje, Rygos RFS klube, o prieš keletą dienų oficialiai nutraukė kontraktą su buvusiu klubu. Vilkėdamas RFS marškinėlius šiame sezone futbolininkas aikštėje pasirodė 10 kartų ir pasižymėjo vienu įvarčiu.

„Esu laimingas, kad prisijungiau prie šio klubo. Manau, kad po pernai turėtos traumos man yra svarbu žaisti kuo daugiau, kad galėčiau toliau tobulėti. Esu dirbęs kartu su Stankevičiumi ir tai stipriai prisidėjo prie mano pasirinkimo atvykti į Kauną. Noriu žaisti daug ir gerai bei padėti komandai laimėti LFF taurę“, – Žalgiris.lt sakė naujokas.

Vilniaus „Žalgirio“ klube karjerą pradėjęs saugas kurį laiką buvo išvykęs į Italijos „Spal“ klubą, o 2021-aisiais debiutavo nacionalinėje Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje. Tais pačiais metais jis buvo išrinktas geriausiu jaunuoju Lietuvos metų futbolininku. Su sostinės klubu Uzėla dukart tapo Lietuvos čempionu, po kartą į viršų kėlė LFF taurę ir LFF Supertaurę.

„Esame tokioje situacijoje, kad papildymas mums yra būtinas. Pirmoje vietoje yra Karolio darbo etika, jo noras, nes mano komandoje žaidėjai turi norėti kovoti dėl pergalių. Tai universalus žaidėjas, galintis duoti naudos tiek ginantis, tiek atakuojant. Tikiu, kad ateityje Karolis bus pastovus Lietuvos rinktinės žaidėjas ir sudarys mūsų komandos branduolį. “, – apie papildymą kalbėjo komandos vyr. treneris Marius Stankevičius.

Uzėla „Kauno Žalgirio“ klube vilkės 14-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

„Kauno Žalgirio“ klubas prieš atsiveriantį vasaros perėjimų langą taip pat atsisveikino su pastarąjį pusmetį įvairių sveikatos problemų kamuotais legionieriais Marko Pejičiumi ir Michaelu Anaba. Klubas šiems futbolininkams linki didžiausios sėkmės.

Pasidalinti